HAKKIMIZDA

ÖZDEN TAŞIMA

Özden Taşımacılık Nakliyat firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi, şehirlerarası, ev ve işyeri nakliyatını en güvenli şekilde sigortalı olarak yapmaktadır. taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktadır. Bünyesinde her zaman hazır bulunan uzman personelinde, tecrübeli şoför, marangoz, tesisatçı gibi elemanlarda bulunur. Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

ÖZDEN TAŞIMACILIK –  LOJİSTİK ailesi olarak, tüm değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bu yolda bizimle yürüdükleri ve bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz.

Vizyonumuz

Uzman ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktadır.

Misyonumuz

Taşımacılık alanında güven ve kalitenin temsilcisi olmak. Konusunda uzman ekibi ile 7/24 hizmet verebilmektedir. Ekiplerimiz her türlü ev, ofis nakliyesi problemine cevap verebilecek donanıma sahip olmak.

Evden Eve – İlden İle Güvenli Nakliyat İçin…

HERZAMAN İLK TERCİHİNİZ ÖZDEN TAŞIMACILIK

AĞIR YÜK

Evden Eve İlden İle Nakliyat ile Ankara, İstanbul, İzmir ve tüm ilçelerine normal kamyonlarla taşınamayacak büyüklükte veya tonda yüklerinizin taşınması için iletişime geçebileceğiniz firmamız, yüklerinizin güven içinde yerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Ağır yükleriniz ev veya ofis eşyanız için sizlere her zaman en uygun fiyat teklifini biz vermekteyiz.

KAMYONET

Kamyonet Taşıma ile Türkiye’’nin her noktasına teslimat yapmak üzere hazırız.  Araçlarımız, “20 m³ hacim ve 1500 kilo yük”  ile büyük araçlara göre yine pratik ve hızlı iş görebilmektedir. Kamyonet ile nakliye işlevinde daha ekonomik ve seri sonuçlar elde edilebilirsiniz. Sanayi, endüstriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye’ nin tüm uç; noktalarına kadar ulaştırmaktayız.

PANELVAN / MİNİVAN

Panelvan Taşıma ile Türkiye’’nin her noktasına kapıdan kapıya teslimat yapmak üzere hazırız. Araçlarımız “17 m³ su bazlı, 12 m³ koli bazlı ve 1500 kilo yük” ile ürünlerinizi, gideceği yere bağlı olarak ortalama 24 ile 48 saat civarında teslim edilir. Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomiktir.

NAKLİYAT İŞİNİZMİ VAR

GÜVENLİ TAŞIMACILIĞIN ADRESİ ÖZDEN TAŞIMA