İstanbul evden eve nakliyat şirketlerinin en başarılı olanı ile çalışmak istiyorsanız en müsait zamanınızda bizlerle iletişim geçebilirsiniz! İstanbul tüm bölgelerine ve mahallelerine aktif olarak hizmet sağlayabilecek bir kapasitede olan firmamız, taşımacılık hizmetleri kapsamındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeter.

Tarafımıza emanet edecek olduğunuz tüm eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyede sağlamak ile beraber hızlı ve güvenli hizmet anlayışımızdan mutlaka memnun kalacaksınız! Çünkü İstanbulda evden eve nakliyat hizmetleri arasındaki en güvenilir hizmeti, firmamız aracılığıyla sizlere sunuyoruz. Söz konusu hizmetlerimizi alabilmek için tek yapmanız gereken şey, internet sayfamız üzerinden iletişim bilgilerimize ulaşmak ve firmamızı hemen aramanızdır.

İstanbul Özden Taşımacılık – Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’da Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir. İstanbul nakliye hizmetlerine olan ihtiyacın yüksek olduğu merkez ilçeleri ve bu ilçelerin nüfus yapısını ve hizmet gereksinimlerini çok iyi analiz eden firmamız tam aradığınız taşımacılık hizmetini rahatlıkla sunabilecek bir kapasiteye sahiptir. En güvenli taşımacılık metotları ile eşyalarınızı hasarsız bir şekilde naklettirmek istiyorsanız en kısa zamanda bizlerle irtibat kurmalısınız!

Çok önceden varolan taşınma ihtiyacını meslek edinmiş Özden Taşıma tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat işi; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Özden Taşıma İstanbul Asansörlü Nakliyat

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerinizden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmamız sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle eşyalarınızın yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturulacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımını bizimle atabilirsiniz.

Özden Taşıma olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz. Eşyalarınızı yeni ev veya işyerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bizler İstanbul’da evden eve, ilden ile Özden Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.

Öncelikle eşyalarınızı büyük bir özenle yeni adreslerine taşımaya hazırlıyoruz. Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, modern ambalajlarımızla paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filomuzdan seçilmiş uygun araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru, sigortalı bir şekilde yola çıkarıyoruz. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor.

Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmekteyiz. Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınız sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketlenerek taşınmaktadır. Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere İletişim butonunu tıklayarak ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Günümüz şartlarında pek çok insan gerek yaşam şartları gerekse iş gereği sık sık şehir içi şehir dışı taşınmaktadır ki bu süreçte insanlarımız iş yoğunluğu ve stres nedeniyle bu sıkıntılı nakil sürecinde işinde uzmanlaşmış profesyonel nakliyat firmaları büyük kolaylık sağlamaktadır. Firma olarak müşterilerimizi taşınmanın her aşamasında memnun eden başarı odaklı çalışmayı prensip haline getirmiş işine saygı duyan büyük bir özen ve titizlikle çalışan personelimiz ekonomik bir hizmet sunarken asla kaliteden ödün vermez. Özden Taşıma ve Nakliyat Firması kuruluşundan bu güne kadar geçmiş yılların kazandırdığı tecrübe ve birikim ile taşımacılık konusunda günümüze kadar modern çağın getirdiği teknolojik yenilikleri de takip ederek kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Modern nakliye araçlarımız, son sistem asansörlerimiz, tecrübeli taşıyıcı personelimiz, usta şoförlerimiz çok çeşitli kaliteli hijyenik ambalaj malzemelerimiz, güvenlikli depolarımız ile Özden Taşımacılık olarak siz müşterilerimizin uzun yıllara dayanan güvenini ve saygısını kazanmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Saygıdeğer müşterilerimiz 7/24 kurumsal danışma hattımız ile iletişime geçerek öneri talep ve görüşlerini bildirip hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirler.