Pek çok kişi çeşitli nedenlerle evini bir başka adrese taşımak zorunda kalıyor. Yeni ev alanlar, evi değiştirenler, kiracılar, şehre yeni gelenler derken evden eve nakliyat işleri de artık çok daha yoğun yapılıyor ve profesyonellik istiyor. Taşınmak düşüncesi biler herkese zor gelirken İzmir evden eve nakliyat hizmetleri sizlere en kolay ve en güvenli taşınmanın imkânlarını sunuyor. Taşınma konusu gündeme geldiğinde neler yapacağınızı ve süreci nasıl takip edeceğiniz bilmelisiniz. Öncelikle ne zaman taşınacaksınız buna kesin karar verin. Daha sonra en kaliteli ve en iyi hizmeti veren nakliye firmasını seçmelisiniz. Bu noktada İzmir evden eve nakliyat hizmetleri sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli ve profesyonel hizmetler veriyor. Anlaştığınız firma ile mutlaka sözleşme yapmayı da ihmal etmeyin.

Taşımacılıkta kullanılan eski yöntemler artık işlevselliğini kaybetmiş, insanların ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz kalmıştır. Eşyaların taşınacak yerlerden insanlar tarafından indirilip yük kamyonlarına taşınması yine taşınacak yere insanlar vasıtasıyla çıkarılması oldukça zahmetli ve uzun süren bir iştir. İnsanların yaşam koşullarının değişmesi, gelişen, değişen şehir yaşantısı ve binaların yükselmesi asansörlü taşımacılığı neredeyse zorunlu hale getirmiştir. Hem eşyaların evlerden indirilmesi hem de taşınılacak yere çıkarılması insan gücü ile yapıldığında oldukça zaman alan bir iş olmakla beraber yorucu bir iştir. İzmir evden eve nakliyat işinde asansörlü taşıma sayesinde eşyalar bina içlerinden değil binanın dışından balkondan ya da camdan taşındığından taşınacak eşyaların zarar görmesi de engellenmiş olur. Firmalar paketleme işlemine ne kadar özen gösterirse göstersin eşyalar apartman içinden merdivenlerden taşındığında özellikle binalar yüksek katlıysa zarar görme ihtimalleri oldukça yüksektir. Eşyalar taşınma sırasında merdivenlerden indirilirken çarpma ve darbelerle özellikle büyük eşyalar zarar görebilirler. Asansörlü taşıma sayesinde eşyalar daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır. İndirileceği yerden hızlı ve kolay bir şekilde indirilen eşyalar nakliye aracına düzgün bir şekilde yerleştirilerek taşınılacak yere de yine asansörle hızlı ve güvenli bir şekilde çıkarılarak yerlerine yerleştirilir. Profesyonel izmir evden eve nakliye hizmeti veren firmamız eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Asansörlü izmir evden eve nakliyat taşınacak eşyaların bir asansör yardımıyla evin balkonundan ya da camından aşağı indirilerek araca yüklenmesi ve taşınacağı yere yine asansörle çıkarılması işlemidir.

Evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık özellikle büyük şehirlerde oldukça yaygın kullanılmaktadır. Bu sistemin yaygınlaşması asansörlü taşımacılığın maddi anlamda da uygun olmasını sağlamıştır. Seçtiğiniz nakliye firmasında taşınacak eşyalara ve eşyaların taşındığı mekâna uygun asansör sisteminin bulunması da nakliye firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kullanılacak asansör sisteminin uygun koşullara sahip olması eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için çok önemlidir. Ayrıca asansör sistemini kuracak ve bu sistemi kullanacak operatörün profesyonel olması da çok önemlidir.

İnsanlar eşyaların hızlı pratik ve güvenle taşınması için nakliye hizmeti alabileceği firmaları seçerken oldukça dikkatli davranmaktadırlar. Firma tarafından eşyaların sigortalanıyor olması firmanın güvenilir, piyasada tanınmış olması ve eşyalar taşınırken kullanılan yöntemler firma seçilirken belirleyici olmaktadır. Günümüzde şehirleşmeyle birlikte yaşanılan yerler artık genellikle yüksek binalardır. Binaların özellikle 4 kattan yüksek olması taşınma işleminin eski yöntemlerle yapılmasını güçleştirmiştir. Taşınacak eşyaların merdivenlerden taşınması büyük eşyaların zarar görme riskini arttırmakta bunun yanında eşyalar parça parça taşındığından zaman kaybına neden olmaktadır. Asansörlü taşımacılıkla Özden Taşıma eşyaların zarar görme olasılığı en aza indirilerek zaman kaybının da önüne geçilebilmektedir.

İzmir Evden Eve Özden Taşıma

İzmir şehirlerarası nakliyat firması olarak montaj ve demontaj hizmetlerini ücretsiz veriyoruz. Taşıma öncesinde mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı düzgün bir şekilde söküyoruz. Taşıma noktasına sorunsuz bir şekilde taşıyor, taşıma sonrası beyaz eşya ve dolaplarınızın kurulumunu sağlıyoruz. Taşıma sonrasında yerleşmeniz için size her konuda yardımcı oluyoruz. En son işlemde kırılan zarar gören eşyalarınızı ekiple belirliyor zararınızı karşılıyoruz. İşlem bittikten sonra nakliyat bedelini sizden tahsil ediyoruz. Müşteri memnuniyet ilkesine göre çalışan firmamız şimdiye kadar binlerce nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.

İzmir evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı İzmir ili ve ilçelerinden Ankara ve İstanbul‘un her noktasına taşıyoruz. Farklı boyutta araçlarımızla geniş hizmet filomuzla nakliyat konusunda gülen yüzünüz olmaya devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle ve referansla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Nakliyat konusunda biz varken başka firmalara takılıp pişmanlıklar yaşamayın. Evden eve nakliye işi uzmanlık gerektiren ciddi bir ekip işidir. Nakliyat işini bizim gibi işin ehli firmalara teslim edin ve pişmanlık yaşamayın.

İzmir’in tüm ilçelerine evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.