Evden Eve Nakliyat ve Şehirlerarası Nakliyat fiyatlarınını etkilenyen unsurlar

Evden Eve Nakliyat

ÖZDEN TAŞIMA – 0 542 131 06 13

Evden eve nakliyat hizmeti günden güne gelişmekte olup bu sayede taşınmak insanlar için daha kolay bir hal almaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti günümüzde pek çok kişi  ve kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu hizmet nakliye için gerekli tüm aşamaları kapsamakta olup böylece hizmetin daha verimli olmasını sağlamaktadır. Bu alanda firmamız için önemli olan nokta her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bunun için daima gerekli olan hizmet detayları her zaman müşteri beklentilerine ve taleplerine yönelik düzenlenir ve uygulanır.

Özellikle evden eve eşya taşımacılığı yapılırken gerekli olan mobilya monte ve demonte işlemleri uzman marangoz eğitimi almış firma çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Böylece eşyalar en uygun şekilde taşınmakta ve zarar görme olasılığı en aza indirilmektedir.

Eşyalarınız için evden eve nakliye firması arayışına girdiğinizde sizin için her zaman en doğru seçim İris Özden Taşıma nakliyat firmamız olacaktır. 

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

ÖZDEN TAŞIMA – 0 542 131 06 13

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde tek yapmanız gereken firmamıza telefon, web sitesi yada sosyal medya hesaplarımızdan taşınacağınız hizmet ile alakalı hizmet talebinde bulunmanızdır. Bunun için ihtiyaç duyacağınız tüm iletişim bilgileri internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarımızda mevcuttur.

Özden Taşıma nakliye ile ilgili merak ettiğimiz tüm sorular için sizlere kesintisiz bir iletişim sunmaktadır. Böylece Şehirlerarası nakliye öncesinde aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan hizmetimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Şehirlerarası Nakliye talebinizi firmamıza ilettiğinizde detayları belirlemek adına sizlerle görüşme yapılmaktadır. Bu sırada da nakliyenin nasıl yapılacağı, zamanı, Eşya durumu ve taşınacak olan iki adresteki Asansör durumu fiyatları konusunda da sizlere kapsamlı bir bilgi verilmektedir.

Eşyalarınızın de monte edilmesi, paketlenmesi, taşınması, yerleştirilmesi, tekrar monte edilmesi gibi tüm işlemler firmamız personelleri tarafından yapılmaktadır. Bu noktada size düşen en önemli görev nakliyenin yapılacağı gün ve saat ile ilgili firmamızı bilgilendirmektedir. 

Her dönem ilgi gören şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti konusunda firmamız gerekli tecrübeye ve bilgi birikimine sahiptir. Sunmuş olduğumuz her hizmet firmamız için referans niteliği taşımaktadır.

Yoğunluk durumundan etkilenmemek adına nakliye ihtiyacı oluştuktan son en kısa süre içerisinde firmamıza ulaşmanızda yarar vardır. Böylece eşya taşıma planlarınız herhangi bir aksama olmadan ve zamanında olacak şekilde firmamız personelleri tarafından tamamlanacaktır.

Standart nakliyeye göre asansörlü taşıma fiyatları biraz daha yüksek olsa da bunlar müşterilerimizi memnun edecek seviyede olmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana öncelikli hedefimiz mutlu ve memnun müşteri ağımızı genişletmektir. Bunu başarmak adına fiyat politikamız da hep ekonomik olmaktadır. Fiyatlar belirlenirken tüm maliyetler minimum kalite ise maksimum seviyede tutulmaktadır. Her müşterinin nakliye içeriği birbirinden farklı olacağı için uygulanan fiyat politikası da kişiye özel olarak belirlenecektir. Bu nedenle fiyatlarla ilgili bilgi alabilmek için firmamız ile görüşme yapmanız gerekecektir.

Asansörlü Evden Eve Nakliye

ÖZDEN TAŞIMA – 0 542 131 06 13

Asansörlü evden eve nakliyat son dönemlerde pek çok kişi tarafından ilgi gören ve eşya taşımayı daha hızlı hale getiren uygulamalar arasında yer alır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sayesinde eşya taşıma işlemleri daha kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Böylece eşya taşımak için harcayacağınız vakti sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde sizlere tam donanımlı olacak şekilde sunulan bu hizmet memnuniyetinizin her zaman yüksek olmasını sağlamaya yöneliktir. Bu sayede hizmete olan talep her geçen gün biraz daha artmaktadır. Nakliye için gerekli olan tüm ekip ve ekipman firmamızda eksiksiz şekilde mevcuttur. Personellerimizin hepsi bu alanda tecrübeli olup en yeni teknolojiye sahip ekipmanlar kullanarak hizmet vermektedir.

Dönem fark etmeksizin asansörlü evde eve nakliye firması arayışına girdiğinizde Özden Taşıma nakliyat firmamız sizlere her zaman ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunacaktır. Nakliyeye konu olan eşyalar yaşıma öncesinde personellerimiz tarafından özel ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmektedir. Böylece taşıma sırasında eşyaların zarar görme olasılığı en aza indirilmektedir. 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

ÖZDEN TAŞIMA – 0 542 131 06 13

Sigortalı evden eve nakliyat firması nakliyat sektöründe en çok aranan ve müşteriler tarafından önemsenen bir husustur. Taşınacak olan kişiler taşımacılık yapacak firmaları seçerken öncelikle sigorta şartlarını araştırırlar. Çünkü taşıma firması ne kadar kaliteli olursa olsun bazen firma dışı unsurlardan eşyalar zarar görebilir. Bu durum trafik kazası, yangın, hırsızlık gibi durumlar olabilir. Bazen de yol şartlarında umulmadık yıpranmalar görülebilir. Bu durumda sigortalar hem taşınacak olan kişiyi hem de nakliyat firmasını garanti altına alır. Firmamız evde eve taşımacılık işlemlerinden önce sigorta işlemlerini aksatmaz ve buna göre taşıma işlemine geçer.

Firmamız sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini tüm müşterilerine sunmaktadır. Taşınma durumu söz konusu olan kişilere öncelikle ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Ücretsiz olarak sizlere gönderdiğimiz ekspertizimiz bütün araştırmalarını yaparak sizler için en makul fiyatı belirlemektedir. Personellerimiz eşya paketleme konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların güvenle taşınabilmesi için paketleme konusu oldukça önemlidir. Her bir eşyanız kendine uygun olan ambalaj malzemesi ile kaplanmaktadır. Sökülmesi gereken mobilyalar bulunuyorsa parçalara ayrılarak sarılmaktadır.

 

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerinin sunulduğu alanlar şunlardır: